Działaność

Nasza firma powstała w 1990 roku. Początkowo siedziba znajdowała się w Raniżowie i dysponowała jednym punktem sprzedaży. Z czasem rosnąca liczba klientów i szybko zwiększający się asortyment przyczyniły się do otwarcia nowego punktu sprzedaży Hurtowni - przy trasie Warszawa - Rzeszów w miejscowości Zaczernie.

Podstawowym obszarem naszej działalności jest rynek farb przemysłowych i antykorozyjnych. Współpracujemy z wiodącymi producentami z tej branży. Obok szerokiej gamy produktów, zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo, w zakresie doboru odpowiedniego dla danych warunków systemu wymalowania. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczną pomoc w wyborze gatunku farb i kolorystyki dającą gwarancję spełnienia oczekiwań klienta zarówno pod względem jakości jak i ceny wybranych produktów.

Nasza firma to także profesjonalny i kompleksowy serwis na najwyższym światowym poziomie. Zapewniamy wykonawcom szkolenia, konsultacje na placu budowy oraz gwarantujemy pomoc w projektowaniu.
Profesjonalna obsługa zapewnia możliwość odbioru materiałów już w ciągu 24 godzin. Oferując doskonałą technologię - służymy pomocą w jej wykorzystaniu na każdym etapie pracy, żeby efektem był zawsze piękny, ciepły dom o trwałej fasadzie, odporny na działanie czasu.

W naszej ofercie posiadamy także szeroki asortyment drzwi zewnetrznych i wewnętrznych wraz z elementami i dodatkami do drzwi. Klamki, zamki, zawiasy, ościeżnice, szyldy, wkładki do zamków

współpracujemy z: