Kategorie

Strona główna

Filtruj według

Grubość (mm)

Grubość (mm)

Left Banner

  • LeftBanner 1

Płyty OSB

Aktywne filtry

Jest 7 produktów.

Filtruj według

Grubość (mm)

Grubość (mm)

Poniższa kategoria sklepu Fullfarb obejmuje produkty, które wyróżniają się jednym z najszerszych zakresów zastosowań budowlanych. Uniwersalne, trwałe i atrakcyjne cenowo – takie właśnie są płyty OSB z krawędzią prostą marki Egger. Jest to kompozytowy materiał wykończeniowy, który składa się w około 90% z naturalnych wiórów drewnianych prasowanych na płasko.

Płyta OSB z prostą krawędzią

Czym wyróżnia się ten rodzaj produktu budowlanego? Jest przede wszystkim lekki i sprężysty, co nadaje mu dużą odporność na naprężenia. Zachowuje jednak przy tym na tyle wysoką sztywność, aby nie były podatne na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia powierzchniowe.

Płyta OSB z prostą krawędzią w sklepie Fullfarb jest dostępna w wariantach o grubości od 8 do 25 mm. Sprawdzi się przede wszystkim jako materiał wykończeniowy w różnorodnych pracach budowlanych i konstrukcyjnych. Ze względu na wysoką wytrzymałość, którą zapewnia jej trójwarstwowa budowa, nada się także do ponownego wykorzystania. Jeśli szukasz uniwersalnych artykułów do swoich projektów, trudno o lepszy wybór.