Szukaj na blogu

Kategorie

Strona główna

Left Banner

  • LeftBanner 1

Grunty

Aktywne filtry

Malowanie ścian powinno zostać poprzedzone nałożeniem warstwy produktu, który zapewni lepszą przyczepność i optymalną chłonność podłoża. W naszym asortymencie mamy kilka rodzajów podkładów gruntujących. Zaopatrzą się u nas Państwo w uniwersalny preparat elewacyjny zewnętrzny, wyroby przeznaczony pod tynk silikonowy, a także głęboko penetrujące odmiany wodne. Dobór odpowiedniego gruntu zapewnia satysfakcjonujące i długotrwałe efekty. Zapraszamy do poznania dostępnych opcji oraz ich właściwości.

Grunty silikonowe i emulsje penetrujące

W asortymencie znajduje się między innymi wodorozcieńczalny podkład gruntujący pod tynk silikonowy, którego zadaniem jest nie tylko polepszenie przyczepności podłoża, lecz także ułatwienie późniejszej aplikacji i obróbki nanoszonej warstwy. Z kolei grunty wodne penetrujące są specjalnym rodzajem emulsji, przeznaczonym do zmniejszania chłonności podłoża, ich wyrównywania i przygotowania do malowania farbami dyspersyjnymi. Zarówno podkład silikonowy, jak i wariant głęboko penetrujący mają neutralny zapach i są wolne od rozpuszczalników.

%split%

Podkłady elewacyjne zewnętrzne i uniwersalne

Grunt uniwersalny może być stosowany na stare powłoki malarskie, płyty kartonowo-gipsowe oraz różne podłoża mineralne, zarówno suche, jak i mokre. W ofercie mamy produkty gruntujące, które służą m.in. przygotowaniu podłoża do nałożenia tynków gipsowych, cementowych i dekoracyjnych. Z kolei podkład zewnętrzny elewacyjny, który cechuje się właściwościami izolującymi i blokującymi przebarwienia, można zastosować pod tynki mineralne i akrylowe. Preparaty uniwersalne i elewacyjne zewnętrzne są dostępne w opakowanych o różnej pojemności.

Materiały budowlane o wysokich parametrach z naszej oferty

Na asortyment sklepu internetowego Fullfarb.pl składają się wyłącznie produkty pochodzące od uznanych marek. Grunt elewacyjny zewnętrzny, podkłady wodne, głęboko penetrujące, uniwersalne i przeznaczone pod tynki silikonowe to wyroby firm takich jak Optolith, Atlas czy Franspol. Zapewniamy dostęp do wydajnych gruntujących materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz wiele opcji dostawy.