Kategorie

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 64,00 zł

Left Banner

  • LeftBanner 1

Listwy startowe

Aktywne filtry

Jest 7 produktów.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 64,00 zł

Sklep Fullfarb oferuje szeroki wybór wyposażenia niezbędnego do termoizolacji budynków. Wśród nich znajdują się również listwy startowe do styropianu i wełny. Ten często pomijany element zasługuje na szczególną uwagę fachowców — właściwie wykorzystany może znacznie ułatwić pracę. W naszym asortymencie znajdziesz profile cokołowe z popularnego aluminium o szerokościach od 5 do 25 cm.

Listwy startowe do styropianu, profile cokołowe z aluminium

Do głównych zalet tego elementu należy zaliczyć przede wszystkim ochronę materiałów izolacyjnych przed spływającą wodą z opadów atmosferycznych, a także niepożądanym działaniem szkodników. Listwy startowe do styropianu i wełny mają także charakterystyczny, profilowany kształt. Dzięki niemu możliwe jest znacznie łatwiejsze zamontowanie pierwszego poziomu ocieplenia budynku.

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone profile cokołowe wykonane z trwałego i odpornego na korozję aluminium. Fullfarb oferuje nie tylko atrakcyjne ceny, lecz także doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych – dlatego w razie wątpliwości przy ich wyborze nie wahaj się z nami skontaktować!