Kategorie

Strona główna

Filtruj według

Pojemność

Pojemność

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 698,00 zł

Rodzaj farby

Rodzaj farby

Marka

Marka

Left Banner

  • LeftBanner 1

Do dachów

Aktywne filtry

Jest 51 produktów.

Filtruj według

Pojemność

Pojemność

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 698,00 zł

Rodzaj farby

Rodzaj farby

Marka

Marka

Wykończenie domów i budynków gospodarczych powinno wyróżniać się zarówno estetyką, jak i trwałością. Jeśli szukasz produktów, które pomogą Ci osiągnąć te efekty, a zarazem nie obciążą nadmiernie budżetu, koniecznie odwiedź sklep Fullfarb. W sprzedaży mamy różnorodne farby do malowania dachu i dachówki — od nowoczesnych wariantów wodorozcieńczalnych akrylowych aż po profesjonalne emalie 2w1 o dodatkowych właściwościach gruntujących.

Nasze artykuły pochodzą od polskich marek, takich jak Rafil, Polifarb-Łódź i Aksil. W sprzedaży mamy produkty do malowania pędzlem, wałkiem i przy pomocy natrysku – znajdziesz tu propozycje dopasowane do każdego rozmiaru inwestycji. Kupując u nas, nie musisz się martwić również o estetykę efektów planowanych prac. Emalie do dachów są dostępne w wielu ciekawych odcieniach z palety RAL w wariantach matowych, półmatowych i połyskliwych.

%split%

Dlaczego dobór odpowiedniej farby do pokryć dachowych jest ważny?

Gonty i dachówki są stale wystawione na wpływ promieniowania UV, temperatury i opadów atmosferycznych. Specjalistyczna farba do pokryć dachowych ma szerokie spektrum właściwości ochronnych, dzięki którym zachowuje oryginalny kolor i gładką powierzchnię pomimo oddziaływania niekorzystnych czynników. Jeśli zależy Ci na zwiększonej odporności na wilgoć, sięgnij po wodorozcieńczalne farby akrylowe – takie emalie zapobiegną powstawaniu korozji nawet przy wyjątkowo trudnych warunkach.

Farby do pokryć dachowych – wydajne i uniwersalne

Ze względu na bardzo dobre właściwości zabezpieczające emalie z naszej oferty doskonale sprawdzą się nie tylko na pokryciach dachowych. Farby wodorozcieńczalne akrylowe mogą służyć także do malowania rynien i parapetów. W sprzedaży mamy produkty odpowiednie zarówno do malowania dachówek, jak i betonu, ceramiki, tynku, a nawet PVC przy dodatkowym gruntowaniu. Wszechstronna oferta Fullfarb pozwoli Ci uzyskać estetyczny, spójny wygląd każdego budynku. Nasz asortyment zadowoli zarówno profesjonalistów z branży remontowo-wykończeniowej, jak i osoby, które chcą wziąć renowację domu we własne ręce!