Kategorie

Strona główna

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 270,00 zł

Rodzaj lak.

Rodzaj lak.

Kolor lak.

Kolor lak.

Pojemność

Pojemność

Left Banner

  • LeftBanner 1

Lazury i lakierobejce

Aktywne filtry

Jest 109 produktów.

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 270,00 zł

Rodzaj lak.

Rodzaj lak.

Kolor lak.

Kolor lak.

Pojemność

Pojemność

Jeśli szukasz niezawodnych produktów, które pomogą Ci zadbać o perfekcyjny wygląd powierzchni drewnianych, koniecznie odwiedź sklep Fullfarb. W sprzedaży mamy wiele niezawodnych rozwiązań, które fantastycznie sprawdzą się w charakterze wykończenia architektury ogrodowej oraz stolarki na zewnątrz i wewnątrz. Sprawdź nasze lazury i lakierobejce do drewna – z pewnością docenisz nie tylko ciekawy wybór kolorów, lecz także ich świetne właściwości ochronno-dekoracyjne.

Lakierobejce i lazury od Fullfarb – dlaczego warto je wybrać?

Preparaty do pielęgnacji drewna z naszej oferty pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak Sadolin, Stachema czy Vidaron. Charakteryzują się nowoczesnymi, starannie dopracowanymi składami. Bez problemu znajdziesz tu zarówno uniwersalne, jak i wysoce wyspecjalizowane produkty – to na przykład lakierobejca do stosowania na zewnątrz z ochroną UV czy mocno impregnująca lazura ochronno-dekoracyjna do elementów znajdujących się wewnątrz konstrukcji. Wybór jest bardzo szeroki, dlatego zachęcamy do kontaktu – z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze powłoki lakiernicze!

%split%

Lazury czy lakierobejce do drewna – czym się różnią?

Oba te produkty od strony technicznej mają podobne zadanie: zabezpieczają powierzchnie na zewnątrz i wewnątrz, tworząc powłokę lakierniczą o właściwościach ochronno-dekoracyjnych. Różnią się jednak zasadniczo efektem wykończenia, który można uzyskać z ich pomocą. Lakierobejce do drewna tworzą znacznie grubszą, elastyczną i bardziej połyskliwą warstwę, a lazury dają znacznie subtelniejszy efekt – mimo że po wyschnięciu również nie są do końca matowe.

Ze względu na te różnice lakierobejca ochronno-dekoracyjna będzie świetnym wyborem przede wszystkim do prac przy architekturze ogrodowej. Można nią pokryć altany, meble tarasowe oraz inne konstrukcje umieszczone na zewnątrz — świetnie uchroni je przed oddziaływaniem pogody. Lazury do drewna mimo delikatniejszego efektu wykończenia mają także działanie impregnujące. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w wykończeniu stolarki okiennej i drzwiowej — również od strony, która będzie znajdować się wewnątrz budynku.