Kategorie

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 567,00 zł

Pojemność

Pojemność

Left Banner

  • LeftBanner 1

Farby podkładowe

Aktywne filtry

Jest 60 produktów.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 567,00 zł

Pojemność

Pojemność

Uzyskanie estetycznej i trwałej powłoki malarskiej to zasługa kilku czynników — w tym prawidłowego przygotowania powierzchni do jej nałożenia. Nałożenie produktu, jakim jest farba podkładowa do metalu lub drewna, to niezbędny krok, jeśli zależy nam na wyrazistych kolorach, mniejszym zużyciu właściwej emalii, a w przypadku konstrukcji stalowych również na właściwościach antykorozyjnych. Podkład gruntujący świetnie sprawdzi się nawet podczas niewielkich prac remontowych. Jego nałożenie pomaga w szybkim odświeżeniu wyglądu bram i ogrodzeń, produktów z drewna lub z materiałów drewnopochodnych.

Emalie i spraye podkładowe do każdego podłoża

Gruntujący preparat do metalu, a może farba podkładowa do drewna? W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór podkładów przeznaczonych do powierzchni o różnych wymaganiach. Oferujemy także łatwe w aplikowaniu produkty antykorozyjne w sprayu. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ich właściwościami, a w razie problemów z doborem – do kontaktu z naszym sklepem.

%split%

Zabezpieczenie przed rozwojem rdzy

Gruntujący podkład antykorozyjny do metalu często ma charakterystyczny czerwony kolor, ale w naszym asortymencie znajdą Państwo również wersje w odcieniu popielatym i czarnym. Wszystkie farby i spraye gruntujące wyróżniają się świetnym kryciem, bardzo dobrą przyczepnością do podłoża i szybkim czasem schnięcia. Preparaty do pierwszego malowania drewna mają biały kolor. Można używać ich także w celu zabezpieczenia elementów z metalu, ale w takich przypadkach pokrywa się nimi nałożoną uprzednio warstwę antykorozyjną.

Wybór farb podkładowych

W sklepie internetowym Fullfarb.pl zaopatrzą się Państwo w takie produkty, jak farba gruntująca do metalu, spray antykorozyjny lub podkład do drewna, pochodzące od cenionych producentów: marek Śnieżka, Jedynka, Atlas czy Dekoral. Zachęcamy do poznania pełnej oferty. Dobór odpowiedniego preparatu podkładowego to gwarancja estetycznego wyglądu konstrukcji stalowych, elementów albuminowych czy produktów z drewna.