Kategorie

Strona główna

Filtruj według

Długość (m)

Długość (m)

Left Banner

  • LeftBanner 1

Listwy sufitowe

Aktywne filtry

Jest 13 produktów.

Filtruj według

Długość (m)

Długość (m)

Szybki sposób na odmianę charakteru wnętrza? Rozwiązaniem może być sztukateria! W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się dekoracyjne listwy sufitowe, których montaż jest niezwykle prosty. Wystarczy użyć odpowiedniego kleju, a te styropianowe gzymsy w mgnieniu oka dodadzą pomieszczeniu elegancji i wytworności. Można przymocować je na sufitach lub ścianach, a także dobrać do nich ozdobne listwy podłogowe.

Dekoracyjne i funkcjonalne listwy

Styropianowe gzymsy sufitowe doskonale sprawdzają się nie tylko jako ozdoba wnętrza. Te dekoracyjne elementy mogą posłużyć również do zamaskowania kabli, przewodów, otworów i innych nieestetycznych miejsc — wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar, pod którym je ukryjemy. Dzięki gładkiej powierzchni i delikatnym żłobieniom nadadzą pomieszczeniu elegancji, a w nowocześnie urządzonych przestrzeniach można z ich pomocą stworzyć ciekawe, sufitowe aranżacje oświetleniowe. Jak widać, listwa dekoracyjna styropianowa to niepozorny element o bardzo dużym potencjale.

%split%

Sztukateria o różnych wymiarach

Każda listwa styropianowa sufitowa z naszego asortymentu ma długość 200 cm. Poszczególne warianty różnią się jednak wysokością i szerokością — przykładowe wymiary wynoszą 20 x 20 mm, 30 x 30 mm, 50 x 50 mm, 70 x 70 mm itp. Jak obliczyć, ile sztuk będzie nam potrzebne do zaaranżowania pomieszczenia? Należy zmierzyć wszystkie ściany i sufity, które chcemy ozdobić dekoracyjną sztukaterią, a następnie do uzyskanego wyniku dodać jeszcze 10% jego wartości. Zabezpieczy nas to ze stratami związanymi np. z przycinaniem narożników.

Listwy sufitowe z naszej oferty

Styropianowe gzymsy montowane na styku sufitu ze ścianą występują w kolorze białym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by pomalować je na inny, pasujący do wnętrza odcień. W ten sposób można uzyskać elementy dekoracyjne idealnie dopasowane do naszych potrzeb aranżacyjnych. Zachęcamy do zamawiania tych produktów z naszej internetowej oferty. Każda dostępna tu listwa do sufitu i ścian to wyrób uznanej marki NMC Polska.