Kategorie

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 16,00 zł

Kolor

Kolor

Długość (m)

Długość (m)

Listwa

Listwa

Left Banner

  • LeftBanner 1

Profile okienne

Aktywne filtry

Jest 11 produktów.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 16,00 zł

Kolor

Kolor

Długość (m)

Długość (m)

Listwa

Listwa

Ta kategoria naszej oferty dedykowana jest specjalistom od nowoczesnej stolarki. W Fullfarb znajdziesz szereg funkcjonalnych rozwiązań od polskich producentów. Oferujemy zarówno proste profile okienne PCV, jak i innowacyjne warianty z siatką. Cechują się przede wszystkim wytrzymałością i odpornością na ścieranie, a jednocześnie lekkością- dzięki czemu nie obciążają nadmiernie konstrukcji budynków.

Profile okienne PCV, z siatką

Specjaliści doceniają jednak ten materiał głównie ze względu na jego niski współczynnik przewodzenia ciepła. Ten parametr ma kluczowe znaczenie przy budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Zapobiega także powstawaniu mostków termicznych, które mogą przyczyniać się do szybkiego wychładzania się wnętrz oraz zbierania się wilgoci w pomieszczeniach.

Na szczególną uwagę zasługują profile okienne z siatką. Ten innowacyjny produkt wzmacnia naroża ścian budynków, dzięki czemu pozwala zrealizować nawet najbardziej złożone projekty izolacji. Takie rozwiązanie umożliwia wykorzystanie pełni atutów, jakie elementy z PCV mają do zaoferowania nowoczesnej stolarce.