Cement

Sklep internetowy Fullfarb.pl to idealne miejsce na zaopatrzenie się w różne materiały budowlane. Asortyment obejmuje między innymi zaprawy, tynki, podkłady oraz wiele innych produktów pochodzących od uznanych na rynku marek. W tej kategorii prezentujemy cement workowany w wersji czystej oraz z dodatkami. Znajdują się tu produkty przeznaczone do różnych prac budowlanych – od kładzenia posadzek aż po produkcję wielkowymiarowych prefabrykatów oraz nawierzchni drogowych.

Cement o wysokich parametrach i zgodny z normami

W sprzedaży znajduje się cement czysty o klasie wytrzymałości 42,5 oraz wariant z dodatkami 32,5. Są to wyroby zgodne z normą PN-EN 197-1. Materiały budowlane na posadzki i nie tylko pochodzą od producentów Dyckerhoff oraz Ożarów. Poszczególne produkty mają normalną (N) oraz wysoką (R) dynamikę narastania. Mogą się u nas Państwo zaopatrzyć w cement workowany w opakowaniach o wadze 25 kg. Oferujemy wyłącznie produkty zgodne z rygorystycznymi wymogami europejskimi.

Aktywne filtry

Cement do budownictwa mieszkaniowego i obiektów inżynierskich

Workowana mieszanka z dodatkami to odpowiedni cement na posadzki oraz jastrychy, ale sprawdzi się również między innymi do stabilizacji gruntów. Pełen zakres zalecanego i dopuszczalnego wykorzystania znajduje się na podstronie produktu. Do głównych obszarów zastosowania wariantu czystego należy zaś produkcja prefabrykatów betonowych o różnych wymiarach, betonów towarowych i na obiekty mostowe oraz drogowe, a także suchych mieszanek dla budownictwa.

Rodzaje dostępnych produktów

Zarówno czysty, jak i mieszany cement budowlany z naszego asortymentu to odmiana portlandzka, charakteryzująca się wysoką zawartością klinkieru z niewielkim dodatkiem gipsu (maksymalnie do 5%). Znajdą tu Państwo produkty workowane oznaczone CEM I (rodzaj czysty) oraz CEM II – w przypadku drugiego z nich w składzie znajdują się także inne dodatki mineralne, a sama mieszanka cechuje się szybkim przyrostem wytrzymałości i dobrze sprawdza się przy wylewaniu posadzek czy przygotowywaniu zapraw murarskich. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji dotyczących workowanych produktów budowlanych — w tym celu zapraszamy do kontaktu.

Śledź nas na Facebooku