Farba podkładowa

Farba podkładowa SENTIC 10L

SENTIC
IND09701

Do ścian i sufitów.

block Brak na stanie
Brak na stanie
41,96 zł
Brutto
Dostawa od 10 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Farba podkładowa akrylowa o matowym wykończeniu, tworzy gładkie powierzchnie bez zmarszczeń i chropowatości. Powłoka charakteryzuje się wysoką trwałością. Jest przepuszczalna dla pary wodnej i powietrza, zapewnia oddychanie ścian. Do stosowania jako podkład do wysokiej jakości farb białych jak i kolorowych. Przeznaczona do wstępnego malowania przed nałożeniem właściwego koloru wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Do ścian i sufitów wykonanych z tynków (cementowych i cementowo-wapiennych), podłoży gipsowych, płyt kartonowo-gipsowych, pilśniowych oraz tapet papierowych i z włókna szklanego.

: IND09701
Brak na stanie

Opis

Pojemność
10 L
Rodzaj farby
Akrylowa
Podkładowa
Podkład
Do ścian
Kolor farby
Biała

Wybierz najlepszy sposób dostawy dla Twoich potrzeb!

 1. Odbiór Osobisty (Darmowa): Odbierz swoje zamówienie osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w 36-062 Zaczernie 920. Bez dodatkowych opłat!
 2. Kurier pod Drzwi:
  • Do 30 kg: 12 zł
  • 31-40 kg: 20 zł
  • Paleta (41-100 kg): 130 zł
  • Paleta (101-1000 kg): 180 zł
   Nasz kurier dostarczy zamówienie prosto pod Twoje drzwi w dogodnym dla Ciebie terminie.
 3. Paczkomat Inpost: Do 25 kg: 12 zł
  • Wygodna opcja dostawy do wybranego paczkomatu Inpost. Odbierz paczkę w dowolnym czasie, który Ci odpowiada!
 4. Orlen paczka: Do 25 kg: 10 zł Skorzystaj z naszej usługi dostawy poprzez Orlen paczka. Odbierz swoje zamówienie w jednym z wielu punktów partnerskich Orlenu.
 5. Przesyłka Niestandardowa:
  • Do 30 kg i długości 300cm: 45 zł
  • Dla produktów dłuższych niż 300 cm, ale krótszych niż 400 cm, koszt wysyłki wynosi 140 zł Potrzebujesz dostawy specjalnej dla większych lub nietypowych przedmiotów? Skorzystaj z naszej przesyłki niestandardowej!
 6. Indywidualna Wycena: Z uwagi na różnorodność produktów w naszym sklepie, trudno jest z góry określić koszty dostawy dla każdego z nich. Zachęcamy do skorzystania z naszej opcji indywidualnej wyceny, dzięki której znajdziemy najbardziej korzystną opcję dostawy dla Twojego zamówienia.
 7. Transport Fullfarb:
  • W promieniu 80 km od Zaczernia 36-062 (Podkarpackie).
  • Do 500 zł - koszt dostawy wynosi 40 zł.
  • Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł, dostawa jest darmowa. Sprawdź, czy Twoja lokalizacja jest objęta naszą usługą własnego transportu. Dostawa zamówienia prosto do Twojego domu! Oferujemy dostawę samochodami dostawczymi, z windą oraz z HDS.

 Wybierz dogodną dla siebie opcję dostawy i ciesz się swoimi zakupami!

Może Ci się spodobać