Zdjęcia produktów i wzorniki kolorów są wyłącznie poglądowe

Papier ścierny gradacja 150 ROLKA 115 mm

IND04989

Papier ścierny w rolce o gradacji 150 do prac renowacyjnych i remontowych.

2,20 zł

(2,20 zł mb)

Brutto 2 dni
Ilość
127 Przedmioty

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.

Zapytaj o produkt
Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
Opis

Papier ścierny w rolce przeznaczony jest przede wszystkim do szybkiego usuwania materiału z większych powierzchni. Produkt jest wykonany na podłożu wytrzymałego papieru, który może być stosowany do szlifowania płaszczyzna ręcznie lub elektronarzędziami. Tean wysokiej jakości materiał ścierny jest przeznaczony do obróbki m.in. drewna, farb, lakierów, szpachli oraz opcjonalnie matalu. 

Rolka firmy Klingspor jest to papier ścierny o bardzo wysokiej wytrzymałości na rozrywanie i agresywnych ziarnach elektrokorundowych. Ostre ziarna zwiększają agresywność materiału ściernego, umożliwiając szybsze usuwanie materiału. Każde pociągnięcie usuwa z obrabianego elementu znaczną ilość materiału. Dzięki takiemu szybkiemu usuwaniu zwiększa się chropowatość powierzchni. Przed kolejnymi etapami szlifowania za pomocą drobniejszego ziarna zalecane jest wykonanie obróbki zgrubnej. Podłoże z papieru typu D jest niezwykle odporne na rozrywanie, a mimo to zachowuje elastyczność. Rolka z PS 30 D zapewnia użytkownikom doskonały stosunek ceny do jakości.

Rolka ścierna dokładnie i szybko szlifuje drewno i powłoki z lakieru oraz farb. Ostre ziarna wymagają zwracania szczgólnej uwagi na kierunek pracy przy obróbce drewna - szlifowanie wzdłuż włókien. Podczas szlifowania prostopadle do włókien drewna istnieje niebezpieczeństwo wyrywania wiórów i powstawania głębokich zadziorów. Przed rozpoczęciem pracy z powłokami lakierów i farb należy sprawdzić za pomocą szpachelki lub innej ostrej krawędzi czy nie występują słabo związane fragmenty powłoki. Usunięcie tych słabo związanych warstw przed rozpoczęciem szlifowania minimalizuje czas i pracochłonność późniejszej pracy. Do szlifowania ręcznego nie są potrzebne żadne dodatkowe akcesoria, niemniej jednak w celu uzyskania dokładnego szlifu, papier z rolki polecamy zamocować na kostkę ścierną.

Właściwości:

Spoiwo - żywica syntetyczna
Ziarno - elektrokorund
Nasyp - półotwarty
Podłoże - papier D

Szczegóły produktu
IND04989
127 Przedmioty

Opis

Szerokość taśmy
115 mm
Długość taśmy
50 m
Taśma
Ścierna
Granulacja
150
Zobacz także
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku